המלצות

 

ברצוני להודות לך על הפעילות שהעברת בסוף השנה בבית ספרנו.
הסדנא אפשרה לכל אחד מהצוות לשתף בתהליך שעבר לאורך שנת הלימודים הנוכחית. הפעילות הייתה מאורגנת על הצד הטוב ביותר ואפשרה לכל מורה בדרכו שלו להתחבר ולפעול. הנושאים שהועלו הובילו לדיאלוגים מעניינים ביותר ואפשרו להקשיב איש לרעהו ממקום עמוק וטהור. בסיום הפעילות ואף ימים רבים לאחריה קיבלתי הדים חיוביים ומרשימים מצוות בית הספר על שאפשרתי לסכם את השנה באופן הזה ולהביע את דבריהם בצורה כה משמעותית. תודתי גם על הרצינות והאדיבות במהלך ההכנה למפגש ובמפגש עצמו. במיוחד יש לציין את הסבלנות האינסופית  שלך כלפי כול אחד מהצוות . הבחירה בסדנא זו הוכיחה את עצמה כמצוינת!                                                             המונח מקצועיות היא מילת המפתח בכל התהליך. איין לי ספק בחשיבותו של תהליך זה  בכל קהילה חינוכית. יישר כוחך !
זמירה ולד
מנהלת ביה"ס "ירדן"
 
הזמנתי את רזיה ליום ההולדת של אימי. היינו כ-15 אנשים נשים וטף, וחווינו ערב נהדר! סביב השולחן הגדול ציירה רזיה בדרכה המקצועית את נהר החיים של אמא. כולנו - הגדולים והקטנים היינו שותפים, מי בציור ומי בהקשבה לסיפורים, ולבסוף התקבל ציור מדהים! רזיה הצליחה להעביר שעתיים של יצירה משפחתית משותפת בכיף ובהנאה, עם יחס לכולם מגדול ועד קטן! זו באמת מתנה מיוחדת ומרגשת עם ערך מוסף. תודה לך רזיה!  
 אלה, ינואר 2013
 
תודה על ערב מלא ספונטניות, יצירה, גמישות וזרימה עם האנשים שהשתתפו בערב הדלקת נרות בביתי.
נהר החיים זרם בביתי בעזרתך ובעזרת הכלים האין סופיים שרכשת במהלך חייך. יצרת חיבור, שיח ועשייה שנתנו איכות למפגש ולבסוף הציור היפה שנוצר נשאר בלב כל אחד, והיצירה תישמר לעד. 
דגנית, חנוכה, דצמבר 2013